Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328518

Restorani ja baari vahetuse vanem-teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oma vahetuses erinevate töökorralduslike ülesannete täitmine, muuhulgas
- koos peakokaga kauba tellimine ja vastuvõtmine
- saatelehtede süsteemi sisestamine
- oma vahetuses kogu restorani meeskonna töö juhendamine ja kontrollimine
- klientidega tegelemine
- vajadusel abistamine teenindamises
- teeninduskvaliteedi tagamine ning teeninduse eest vastutamine
- klientidega suhtlemine ja nende eest hoolitsemine, probleemide lahendamine
- inventuuride läbiviimine
- kõigi kiirete probleemide lahendamine
- broneeringutega tegelemine

Ootused kandidaadile

- juhi omadused, väga hea organiseerimisvõime, enesekindlus ning otsustusvõime
- vanus vähemalt 25 aastat
- eelnev töökogemus ettekandja või kelnerina
- positiivne iseloom
- esinduslik välimus
- väga hea pingetaluvus ning probleemide lahendamise oskus
- väga hea suhtlemisoskus
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus ja kiirus
- eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- häid töötingimusi
- head ja toredat ning üksteisest hoolivat meeskonda
- ettevõttesisese karjääri võimalusi
- ettevõtte poolset toitlustust
- stabiilset ja püsivat tööd
- väljaõpet ja erinevaid koolitusi

Tööpakkumise number
#328518

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2013

Restoran Volga on üks legendaarsemaid Tartu restorane, mille hoone ehitusaeg ulatub juba 1920ndatesse.
Nüüd on käsil täiesti uus algus ning soovime koos 2014 aastal klubi Ateen plaanitava avamisega luua Tartusse uue unikaalse ja mitmefunktsionaalse meelelahutuskoha koos mitme baari, kohviku ja -restoraniga. Seoses sellega otsime oma kollektiivi uusi, toredaid, säravaid ja teotahtelisi inimesi.

Vaata rohkem