Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #419038

Restorani ettekandja/kelner

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus pakub tööd restorani teenindajatele. Töö sisuks on restoranis Linda külaliste teenindamine.

Ootused kandidaadile

- vanus alates 19.eluaastast
- eelnev teenindusalane töökogemus
- teenindusvalmidus ja rõõmsameelsus
- korrektsus ja kohusetundlikkus
- ülesannete täitmise kiirus
- valmidus meeskonnatööks
- hea eesti, vene, soome ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes
- töökohta asukohaga Tallinna vanalinnas
- meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
- võimalust töötada graafiku alusel
- veekeskuse ja jõusaali kasutamise võimalust

Lisainfo

Restorani hommikupoolne vahetus töötab 6:30-15:00 ja õhtune 13:00 (või 15:00) kuni 23.00.

Tööpakkumise number
#419038

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. mai 2016
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2016

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus on Tallinna vanalinnas asuv vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon.

Vaata rohkem