Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198492

Restorani administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste ja broneeringute vastuvõtmine
  • Klientide juhendamine ja abistamine
  • Vajadusel teenindajate asendamine restoranis

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev restoranitöö kogemus (mh. vahetuse vanemana, restorani administraatorina vms. ametikohal)
  • Suudad ja tahad juhtida ning korraldada meeskonna tööd
  • Oled oskuslik klienditeenindaja ning tahad pakkuda restoranikülastajale meeldejäävat elamust
  • Suudad tegutseda kiirelt ja paindlikult
  • Valdad suhtlustasandil eesti-, inglise- ja soome keelt
  • NB! Edukas kandidaat peaks kindlasti valdama soome keelt

Ettevõte pakub

Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele oskus.

Töökoht asub Tallink Spa&Conferenece hotellis.

Tööpakkumise number
#198492