Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342015

Restorani administraator (Pirita SPA Hotell)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tellimuste ja broneeringute vastuvõtmine hotelli restoranis
  • klientide juhendamine ja abistamine
  • vajadusel teenindajate asendamine restoranis
  • oma vahetuse töötajate töö juhendamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev restoranitöö kogemus (nt. vahetuse vanemana, restorani administraatorina vms. ametikohal)
  • suudad ja tahad juhtida ning korraldada meeskonna tööd
  • oled oskuslik klienditeenindaja ning tahad pakkuda restoranikülastajale meeldejäävat elamust
  • suudad tegutseda kiirelt ja paindlikult
  • valdad suhtlustasandil eesti, inglise, soome ja vene keelt

Ettevõte pakub

  • tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
  • sõbralikku meeskonda
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Otsime alates juuni algusest täiskoormusega restorani administraatorit Pirita SPA Hotelli.

Tööpakkumise number
#342015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
10. mai 2014

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas - Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000 külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning kirkaid emotsioone.

Vaata rohkem