Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245096

Restorani administraator hotelli

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste ja broneeringute vastuvõtmine
  • Klientide juhendamine ja abistamine
  • Vajadusel teenindajate asendamine restoranis
  • Oma vahetuse töötajate töö juhendamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on eelnev restoranitöö kogemus (mh. vahetuse vanemana, restorani administraatorina vms. ametikohal)
  • Suudad ja tahad juhtida ning korraldada meeskonna tööd
  • Oled oskuslik klienditeenindaja ning tahad pakkuda restoranikülastajale meeldejäävat elamust
  • Suudad tegutseda kiirelt ja paindlikult
  • Valdad suhtlustasandil eesti-, inglise- ja soome keelt

Ettevõte pakub

  • Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
  • Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
  • Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
  • Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele oskus. Tööd pakume Pirita Top Spa hotelli.

Tööpakkumise number
#245096

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. november 2011
Kuulutus sisestati:
22. november 2011

AS Tallink Grupp on oma 15 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asuvad meie kolm hotelli: Tallink City hotell, Tallink Spa & Conference hotell ning Tallink Express hotell; kesklinnast mõnevõrra eemal asub Pirita Top Spa hotell. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.

Vaata rohkem