Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317580

Restorani administraator / Hostess

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Juhatab külalised lauda ja võtab tellimuse
- Jagab soovitusi menüüs olevate toitude ja jookide osas
- Teeb vajalikke ettevalmistusi külaliste vastuvõtuks
- On väga hea suhtleja, positiivne ja tähelepanelik külaliste suhtes
- Leiab külaliste parimaks teenindamiseks sobivaid lahendusi

Ootused kandidaadile

- Hea eesti, vene ja inglise keele oskus
- Sõbralik ja avatud suhtleja
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus restoranis
- Väärtusab meeskonnatööd

Ettevõte pakub

- Tööd graafiku alusel
- Arengu ja koolitusvõimalusi rahvusvahelises kõrgetasemelises hotelliketis

Lisainfo

Töö sobib aktiivsele inimesele kes on huvitatud kõrgetasemelistest teenindusstandartitest ja arenemisvõimalustest ning kelle jaoks on oluline rahulolev klient.

Tööpakkumise number
#317580

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
21. august 2013

Swissôtel Hotels & Resorts on luksushotellide kett, kus on oluline nii meie klientide kui ka töötajate heaolu. Meie eesmärk on luua motiveeriv ja tunnustav töökeskkond, mis ahvatleb uute ideedega talente, kellel on soov areneda ja jagada oma teadmisi.

Swissôtel Tallinnas on 238 moodsalt sisustatud numbrituba, ballisaaliga konverentside ruumid, spaa- ja tervisekeskus, esinduskorrused, restoran Cafe Swiss, restoran-baar Horisont ja lounge No3.

World Travel Awards tunnustas Swissôtel Tallinnat 2012 aastal kui parimat hotelli Eestis.

Vaata rohkem