Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55649

Restorani abitööline

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd abitöölisele Šveitsis asuvas restoranis.
Töö sisuks on laudade katmine, köögis abistamine, koristamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame suhtlustasandil saksa või inglise keele oskust, kohusetundlikkust ja töötahet.

Töötasu algul 10 000 EEK kuus, hea töö korral võimalik palgalisa.
Majutus ja toit tööandja poolt tasuta.

Tööpakkumise number
#55649

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
25. november 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem