Värsked tööpakkumised

Restaureerimise eriala juhtivõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174909

Tööpakkumise number

174909

Töö kirjeldus

- Restaureerimise õppekava käivitamine ja arendamine Hiiumaa Ametikoolis
- Restaureerimise õppekava õppetöö koordineerimine
- Restaureerimise ja / või ehituse erialaainete õpetamine nii teoreetiliselt kui praktiliselt (ehitamise alused, ehitusmaterjalid ja konstruktsioonid, ehitusmõõdistamine, müüritööd, hüdroisolatsioonitööd, krohvitööd, viimistlustööd, puusepatööd, restaureerimise ja muinsuskaitse alused, arhitektuuri ajalugu, puitehitiste restaureerimine, kiviehitiste restaureerimine, avatäidete restaureerimine)

Nõudmised kandidaadile

- Erialane kõrg- või kutseharidus
- Praktilise töö kogemus valdkonnas
- Soovitav pedagoogiline haridus või kogemus

Ettevõte pakub

- Stabiilset sissetulekut
- Suurepärast eneseteostust läbi uue eriala arendamise ja juhtimise
- Võimalust üürida elamispind kooli vahetus läheduses
- Töötamist väikeses sõbralikus kollektiivis 250 a. vanuses mõisas

Lisainfo

Ametikoht sobib ka edukale praktikule

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
12. märts 2009

Hiiumaa Ametikool on Hiiumaa ainus kutseõppeasutus. Kool asutati 1977. aastal.
Hiiumaa Ametikooli süda on ajaloolises ja ainulaadses Suuremõisa lossis, mida ümbritseb liigirohke looduspark.
Pakume võimalust noortele kodusaarele õppima jääda ja peame väärtuslikuks elukestvat õpet ning pidevat enesetäiendamist. Väga oodatud on kõik õpihimulised „külalishiidlased”.
Ametikoolis õpetatavad erialad liigituvad suures plaanis kahte suunda. Ühed neist tutvustavad inimeste loomulikku kooseksisteerimist loodusega, keskkonnahoidlikku ellusuhtumist. Teised lähtuvad eelkõige saarel tegutsevate ettevõtjate vajadustest; õpetame kutseid, mille omandades saab kodule lähedast tööd leida.
Uuest õppeaastast on erilise tähelepanu all kutsekeskhariduse suundade arendamine. Seetõttu otsime uue eriala käivitajat ja eestvedajat.