Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195218

Restauraator

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesanded:
- hoonete restaureerimine

Töö on täistööajaga, võimalus teha ületunde

Ootused kandidaadile

- vähemalt kolmeaastane töökogemus valdkonnas
- soome keele oskus suhtlustasandil
- soovitav on oma aoto kasutamise võimalus

Soovituslikud omadused
- ausus ja edasipüüdlikkus
- korralikkus
- oskus kinni pidada tähtaegadest

Ettevõte pakub

- heade oskuste korral võimalust edasi areneda laevaehtusse
- tasuta majutust
- progresseeruvat palgataset

Lisainfo

Töökoht on Turu linn ja lähiümbrus. Võimalus kandideerida brigaadina.

Tööpakkumise number
#195218