Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290031

Reporter

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ajakirjaniku töö Rapla maakonna piirides.

Ootused kandidaadile

  • huvi maakonnas ja tema piirialadel toimuva vastu
  • initsiatiivikust ja analüüsioskust
  • head suhtlemisoskust
Eeldame, et kandidaadil on varasem ajakirjanikutöö kogemus ja soov töötada maakonnalehes.

  • huvitavat ja loomingulist tööd ning eneseteostamise võimalust.

Tööpakkumise number
#290031

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2012
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Ajaleht Raplamaa Sõnumid levib Raplamaal ja vahendab Rapla maakonna sündmusi. Lisaks annab OÜ Nädaline välja kaks korda kuus Rapla- ja Harjumaal levitatavat tasuta ajalehte.

Vaata rohkem

Reporter