Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #419981

Reoveepuhasti operaatoriabi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reoveepuhasti operaatoriabi peamised ülesanded on

  • reoveesette töötlemine;
  • hooldada vastavaid tehnoloogiaseadmeid operaatori juhatamisel;
  • teostada lihtsamaid abitöid reoveepuhastil
(liivavedu, võreruumi korrashoid jms)
  • tagada reoveepuhasti ümbruse korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • riigikeele valdamine
  • vastutus- ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Konkurentsivõimelist töötasu
Võimalust areneda koos ettevõtte meeskonnaga
Toredaid ja toetavaid töökaaslasi

Tööpakkumise number
#419981

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2016
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2016

AS Viimsi Vesi aktsiad on 100%-liselt Viimsi vallavalitsuse omanduses. Ettevõtte põhitegevusteks on vee- ja kanalisatsiooniteenuste osutamine ja piirkonna veemajanduse arendamine.

Vaata rohkem