Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #618998

Reoveepuhasti operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reoveepuhasti operaatori töö eesmärk on reoveepuhasti seadmete kontrollimine, hooldamine ja remont ning häireteta puhastus- ja jäätmekäitlusprotsesside tagamine.

Jälgib ja juhib reoveepuhastus- ja jäätmekäitlusprotsesse vastavalt etteantud tehnoloogiatele ja režiimidele;
Kõikide reoveepuhasti rajatiste ja nende juurde kuuluvate seadmete hooldamine ning remont;
Hoiab korras juurdepääsuteed, trepid ja teeninduskäigud.

Ootused kandidaadile

Keskharidus;
Erialane praktiline kogemus samal või sarnasel ametikohal (tehnika operaator); Erinevad teadmised ja oskused sanitaartehnika- ja elektrisüsteemide valdkondades;
Eesti keele oskus kesktasemel.
Omama B-kategooria juhtimisõigust vähemalt 3 aastat, kasuks tulevad T-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

Head ja stabiilset töötasu, alates 1500€
Professionaalset ja toetavat meeskonda
Kaasaegseid töövahendeid
Ettevõttes kehtivaid hüvesid

Tööpakkumise number
#618998

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
18. september 2019

CVKeskus.ee klient

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus

Vaata rohkem