Värsked tööpakkumised

Renditehnika müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460515

Tööpakkumise number

460515

Töö kirjeldus

Tere tulemast meie meeskonda müügiesindaja/projektijuht kes soovib olla ehitustehnika rendi- ja müügivalkonnas parim ning kindel partner klientidele kelleks on peamiselt ehitus-ja tööstusettevõtted.
Sinu peamine tööülesanne on:
aktiivne ehitustehnika rendi ja sealhulgas ka uue tehnika/seadme müük.
Uute klientide leidmine ning ka olemasolevate klientide suhete hoidmine.
Kvaliteetne kliendi nõustamine parima lahenduse leidmiseks.

Nõudmised kandidaadile

Varasem müügitöö kogemus.
Julge suhtleja.
Suur töötahe ja soov teenida palju.
Positiivne suhtumine, kohusetundlik ja hea veenmisoskus.
Hea eesti keele ja vene keele oskus.
Juhiload b-kat.

Ettevõte pakub

Kõik tööks vajalikud vahendid.
Konkurentsivõimelist palka milleks on põhitasu+tulemustasu vastavalt Sinu tegelikele saavutustele.
Karjäärivõimalust kiiresti kasvavas ettevõttes.

Lisainfo: Tegevusaadress asub Suur-Sõjamäe 25a, Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2017
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2017

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on uus ja kiiresti kasvav ettevõte. Meie tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.