Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627517

Rendipunkti juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane ehitustehnika rendipunkti töö korraldamine ja arendamine.
4- liikmelise meeskonna juhtimine.
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Meeskonna juhtimise kogemus.
Hea eesti - ja vene keele oskus kõnes ja kirjas (inglise keel tuleb kasuks kirjas)
Oskus kasutada arvuti tarkvara (MS Office)
Teadmised ehitusprotsessidest ja varasem töökogemus ehitusvaldkonnas vähemalt 3 aastat
Positiivne, kohusetundlik ja väga hea suhtleja.
Ehitusseadmete tundmine.

Ettevõte pakub

Tugevat ja sõbralikku meeskonda
Koolitust ning tuge et kohanemine oleks kiire ja sujuv.
Kasvada ühes kiiresti arenevas ettevõttes
Stabiilset töötasu ja kõik tööks vajalikke töövahendeid

Tööleasumine koheselt!
Töökoht asub Suur-Sõjamäe 25a. Tallinn
Küsimuste korral võta julgelt ühendust
aldar.karu(at)arsenalrent.ee
+ 372 58 529 118

Tööpakkumise number
#627517

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on kiiresti kasvav ettevõte. Meie tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna, kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.

Vaata rohkem