https://www.cvkeskus.ee/608196

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Rendipunkti juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608196

Tööpakkumise number

608196

Töö kirjeldus

Avatav tööriistade rendipunkt vajab käivitajat/ juhatajat.
Töökoha esmaseks ülesandeks saab rendipunkti käivitamine, inventari hankimine ja kliendisuhete loomine.
Edaspidi jääb töötaja rolliks rendipunkti igapäevase töö korraldamine.


Nõudmised kandidaadile

Sobid meile kandideerima, kui omad juhtimis- ja müügikogemust. Kasuks tuleb eelnev töökogemus rendivaldkonnas ehitustööriistade osas.
Ootame kandidaadilt väga head eneseväljendus- ja kuulamisoskust; algatusvõimet; stressitaluvust; eesti-, inglise- ja vene keele oskust; b-kategooria juhilubasid.


Ettevõte pakub

Pakume sobivale kandidaadile võimalust olla rendipunkti käivitamise ja ülesehitamise juures, mille eduka töö korral on võimalik luua analoogseid müügipunkte üle Eesti. Töötaja motiveerimiseks pakume korraliku töötasu koos igapäevase sujuva töökorralduse tagamiseks vajalikke asjadega.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
21. august 2019
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2019

FIRMA NIMI PEIDETUD

Multivara Transport OÜ on 1999.a. kohalikul erakapitalil asutatud firma.
Ettevõtte on spetsialiseerunud operaatoritega ehitusmasinate rentimisele, millele lisaks teostame lammutustöid, kaeve- ja mullatöid, teetöid ja territooriumite hoolduskoristust.
Talveperioodil on meie peamiseks tegevusharuks mehhaniseeritud lumetõrje, mida oleme teostanud alates firma algusaegadest ja iga aastaga on klientide ja objektide hulk suurenenud.
Ettevõtte tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid tänu kontserniettevõtte staatusele omame koostööpartnereid ka Põltsamaal ja Tartus.

Meie kontserni eesmärk on pakkuda klientidele (nii firmad kui ka erakliendid) korrektset teenust tehniliselt korras mehhanismide ja oma mehhanisme hästi tundvate operaatoritega.
Meie masinapargis on esindatud alljärgnevad tehnika ja teenuste liigid: roomikekskavaator, miniekskavaator, ratasekskavaator (rahvakeeli kummijuku), ekskavaator-laadur, kivipurustusmasin, frontaallaadur, kompaktlaadur, raskeveotreiler, survepesuauto, imuauto, kallur, korvtõstuk, kauba,- veoteenus ja kolimisteenus.

Kokku pakume teenust 70 ühiku masinaga.

Lisaks pakume erinevaid lisaseadmeid ülal väljatoodud tehnikale: hüdrovasarad, kihvad, planeerimiskopad, betoonikäärid, haaratsid, mullafrees jpm

Kui välja tuua meie ettevõtte põhikriteeriumeid, siis on need järgmised:
• oma ala hästi tundvad operaatorid;
• hooldatud ja korras, erinevate lisaseadmetega ja funktsioonidega mehhanismid;
• operatiivne teenindus ja aktiivne suhtlemine klientidega;
• pidev masinapargi uuendamine ja täiendamine.