Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323505

Rendipunkti juhataja ametikoha

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2013
Kuulutus aegub:21. november 2013

Töö kirjeldus

- Soov teha oma tööd suure vastutustundega, pidades kinni tähtaegadest;
- Positiivne suhtumine oma töösse, meeskonda;
- Kogemus samalaadses valdkonnas;
- Eesti keel oskus, kasuks tuleb vene keele oskus.

Ootused kandidaadile

- Tehnika hoiustamine, käitlemine;
- Ehitustellingute ladustamine, laadimine;
- Tagada puhtuse ja kord laos.

Ettevõte pakub

- Kaasaegseid töövahendeid s.h töökaitsevahendid;
- Professionaalset kasvu ja arenguvõimalust;
- Intensiivset ja sõbralikku töökeskkonda;
- Stabiilset töötasu ja sotsiaalseid garantiisid.

Lisainfo

Palun saatke oma CV ning avaldus e-mailiga aadressile hr(at)storent.com või esitatage see isiklikult Tallinna rendipunkti aadressil Mustamäe tee 69, Tallinn.

Konfidentsiaalsuse garanteerime.

Täname Teid koostöö eest! Võtame ise ühendust järgmise vooru pretendentidega.

Tööpakkumise number
#323505

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. november 2013
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2013

Storent OÜ on rahvusvaheline ettevõte, kes tegeleb tööstus ja-ehitustehnika rendiga Balti riikides. Otsime oma TALLINNA meeskonda energilist ja aktiivset töötajat, kes esindaks Storent’i antud piirkonnas, olles ametis kui!

Vaata rohkem