Rendiagent
Tööpakkumise number #694183

Rendiagent

Hansarent OÜ / Europcar
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kas kvaliteetsed uued autod panevad Sul silma särama?

Kas oled tegija kliendisuhete loomisel ja hoidmisel?

Kas oled meeskonnamängija?

Kui vastus on JAH, siis Europcar kutsub Sind tööle oma meeskonda RENDIAGENDINA, kes pakub paindlikke ja mugavaid autorendilahendusi teenindades kliente professionaalselt ja kiiresti.

Ootused kandidaadile

Meie meeskonnaliige on esinduslik ja korrektne, valdab ladusalt eesti ja inglise keelt. Sul on B-kategooria juhiluba, koos igapäevase sõidupraktikaga ning arvuti kasutamine on loomulik osa igapäevatööst.

Meie meeskonnas töötavad säravate ambitsioonidega inimesed, kes teevad oma tööd südamega ning panustavad aktiivselt ka meeskonnatöösse.

Meie juures töötad nooruslikus ja edukas rahvusvahelises meeskonnas, tehes vaheldusrikast ning huvitavat tööd. Oma tööpanuse ja tulemustega kujudnad ise enda sissetuleku ning saad panna aluse oma karjäärile.

Tööpakkumise number
#694183

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
31. märts 2021
Rendiagent Rendiagent

Hansa Grupp on suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi-, autorendi ja tarbesõidukite müügiga tegelevaid kontserne Baltikumis, kuhu kuulub 16 ettevõtet.
Suuremad kaubamärgid on Europcar, Hansabuss, City Tour, Interrent, Hansa Liinid Eestis, Hansa Lines Lätis ning Iveco ja Iveco Bus tarbesõidukite müügi ja hooldusega tegelev Iv Pluss.
Hansa Grupi kontsernis töötab orienteeruvalt 700 inimest ja käive ulatub 50M € aastas.

Vaata rohkem

Rendiagent
Rendiagent