Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #636860

Rendi projektijuhti

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

RENDI PROJEKTIJUHTI TÖÖKOHT TALLINNAS.

Usaldame Sulle järgmise:

  • Uute klientide leidmise.
  • Suhted olemasolevate klientidega.
  • Klientide nõustamine tehnika kasutamise asjus.
  • Lahenduste ja soovituste tagamine tehnika kasutamise asjus.

Nõudmised kandidaadile

Peame oluliseks järgmist:

  • Müügianne ja -kogemused, suhtlusaldis iseloom.
  • Soov töötada tugevas ja ühtses meeskonnas.
  • Ambitsioonikus, sihipärasus, tulemusele orienteeritus.
  • Väga hea eesti keele oskust.

Ettevõte pakub

Hea palk
Tagame piiramatud boonused, sotsiaalsed garantiid ja kindlustuse
Tugev meeskond
Pakume kaasaegset IT-süsteemi ja tööd professionaalses meeskonnas.
Ärivaldkonna öpe
Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada selle ala eksperdiks.

STORENTi kontsern koondab Baltimaades, Soomes, Rootsis ja Venemaal edukalt tegutsevaid renditehnika ettevõtteid. Hea meeskonna keskmes on võimekad inimesed ja juurdunud väärtused. Kui mõte suures rahvusvahelises ettevõttes töötamisest ja kõrgetasemelise klienditeeninduse pakkumisest paneb Su silmad särama, kuulud ilmselt meie hulka!

Tööpakkumise number
#636860

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2020

STORENT on juhtiv ehitus-ja tööstusseadmete rendifirma kogu Baltikumis omades ulatuslikku rendivõrku kõigis kolmes Balti riigis.

Meie eesmärgiks on pakkuda rentnikele parimaid seadmete rentimise lahendusi tuginedes meie professionaalsusel, kvaliteedil ja suurepärasel teenindusel, mis on ühendatud meie kohusetundega täita endale võetud ülesanded.
Ettevõte on seadnud endale sihiks saada juhtivaks seadmete rendi ettevõtteks Balti riikides ja Ida-Euroopas.

Vaata rohkem