Rendi projektijuhti VIP6

LEINOLIFT OY

Tööpakkumise number

624808

Töö kirjeldus

Otsime müügiprofessionaale, kellele usaldada meie teenuste müümine ehitus- ja tööstusvaldkonnas tegutsevatele klientidele. Varasem töökogemus ehituse või tehnika rendi alal on märkimisväärne eelis. See ei ole kontoritöö, vaid saad Lõuna-Soome piirkonnas ringi reisida.

Usaldame Sulle järgmise:

  • uute klientide leidmise.
  • suhted olemasolevate klientidega.
  • klientide nõustamine tehnika kasutamise asjus.
  • lahenduste ja soovituste tagamine tehnika kasutamise asjus.

Nõudmised kandidaadile

Peame oluliseks järgmist:

  • müügianne ja -kogemused, suhtlusaldis iseloom.
  • soov töötada tugevas ja ühtses meeskonnas.
  • ambitsioonikus, sihipärasus, tulemusele orienteeritus.
  • varasem kogemus tööst ehitus- või tehnika rendi alal.
  • ladus eesti ja soome keele oskus.
  • juhiload.
  • arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Hea palk
Konkurentsivõimeline põhipalk, millele lisaks tagame piiramatud boonused, ametiauto ja kindlustuse.
Tugev meeskond
Pakume tööd professionaalses meeskonnas, kus iga töötaja on tähtis. Lisaks, meil on ala parimad peod!
Ärivaldkonna õpe
Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada selle ala eksperdiks.

Hea meeskonna keskmes on võimekad inimesed ja juurdunud väärtused. Kui mõte suures rahvusvahelises ettevõttes töötamisest ja kõrgetasemelise klienditeeninduse pakkumisest paneb Su silmad särama, kuulud ilmselt meie hulka!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Rendi projektijuhti

LEINOLIFT (www.leinolift.fi) on tõstukiteenuseid ja ehitustehnika renti pakkuv ettevõte, mis on viimase 10 aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud ja saanud kõrgetasemelise eksperdi maine tõstetööde ja ehitustehnika rendi valdkonnas. Leinolift kuulub STORENTi kontserni, mis koondab Baltimaades, Soomes, Rootsis ja Venemaal tegutsevaid renditehnika ettevõtteid. Praegu töötab Leinoliftis umbes 65 inimest.

Avan ettevõtte profiili