2023-08-23 14:48:55

Rendi projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Storent Grupp on tehnikarendi firma, kes opereerib edukalt Baltikumis, Rootsis, Soomes ja Venemaal.

Oleme alati valmis väljakutseteks ja katsetame kõige julgemaid ideid reaalses elus. Otsime enda seltskonda entusiastlikke ja kirglikke professionaale, kes teel tekkivatest takistustest hoolimata keskenduvad lõppeesmärkide täitmisele.

Kui oled laia silmaringiga ja sihikindel ning oskad inimestega hästi suhelda ja soovid töötada rahvusvahelises firmas, siis liitu just meiega!

Ootused kandidaadile

Peame oluliseks järgmist:

  • eduka aktiivse müügitöö kogemus
  • valmidus järjekindlalt kasvatama müüki läbi aktiivse suhtlemise klientidega nii väljasõitudel kui ka telefoni teel
  • soov end pidevalt ületada ning püstitada üha uusi müügirekordeid
  • professionaalne suhtumine müügitöösse
  • suurepärase eesti keele oskus

Usaldame Sulle järgmise:

  • uute klientide leidmise
  • suhted olemasolevate klientidega
  • klientide nõustamine tehnika kasutamise asjus
  • lahenduste ja soovituste tagamine tehnika kasutamise asjus

Ettevõte pakub

Tugev meeskond ja huvitav töö

Pakume huvitavat tööd professionaalses ja abivalmis meeskonnas;

Rendivaldkonna õpe

Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada oma ala eksperdiks;

Töötulemustele vastavat palka

Pakume töötulemustele vastavat palka.

OLED HUVITATUD? ÜHINE MEIEGA! karjaar.storent.ee