Rendi koordinaator VIP6

AVESCO AS

Tööpakkumise number

569861

Avesco AS Rendi koordinaator

Töö kirjeldus

Sind paelub rasketehnika ja soovid edendada Eesti turul uudset renditeenust. Sinu peamine vastutusala on tagada renditeenuse efektiivne toimimine ja masinate kättesaadavus klientidele.

Peamised tööülesanded:
• Suhtlus uute ja olemasolevate klientidega
• Transpordi planeerimine ja organiseerimine
• Pakkumiste, lepingute ja arvete vormistamine
• Kliendile parimate lahenduste pakkumine
• Renditeenuse optimaalse toimimise tagamine
• Harukontori juhataja toetamine ja asendamine (vajadusel)

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
• tehnilist taiplikkust ja võimalusel varasemat töökogemust mehhaanikuna või koordinaatori töökohal
• eelnev töökogemus ehitusmasinate rendi valdkonnas on eeliseks
• B-kategooria juhilubade olemasolu
• tõstuki juhtimisoskust või soovi vajalik juhtimisoskus omandada
• head eesti ja inglise keele oskust (k.a. tehniline inglise keel)
• tähelepanelikkust, kohusetundlikkust ja meeskonnatööle orienteeritud suhtumist
• iseseisva töö oskust

Ettevõte pakub

Avesco Rent AS pakub:
• Kaasaegseid töötingimusi noores ja meeldivas töökeskkonnas
• Stabiilset töökohta arenevas ettevõttes
• Arenguvõimalusi rahvusvahelises kontsernis
• Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
30. november 2018
Soovin kandideerida

Rendi koordinaator

AVESCO AS

Avesco AS on aastast 1993 tegutsev rahvusvahelisse kontserni kuuluv ettevõte, mis tarnib Eestisse oma ala juhtiva tootja Caterpillari (www.cat.com) ehitus-, teedeehitus-, põllumajandus- ja kaevandusmasinaid ning jõuseadmeid. Pakume Cat seadmetele hooldus- ja remonditeenuseid ning originaalvaruosi. Samuti on Avesco Balti riikides Metso kivipurustus- ja karjääritehnika edasimüüjaks.

Ettevõtte omanikuks on Avesco AG Šveitsis, mis kuulub enam kui 130 aastase ajalooga Ammanni kontserni. Avesco AS peahoone asub Sauel, Pärnu mnt ääres. Samuti asub hooldekeskus Tartus. Tänaseks on Avesco AS meeskonnas 35 töötajat. Ettevõtte kasutuses on 11 hooldeautot ja 2 diagnostikabussi, millega on kaetakse kogu Eesti.

Vaatan ettevõtte profiili