Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64260

Rendi- ja müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Autokraanade rendi korraldamine, ehitusmasinate ja -seadmete müük

Ootused kandidaadile

- hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
- eesti, inglise (saksa ) ja vene keele valdamine
- iseseisvus ja koostöövõime
- eelnev töökogemus vastaval alal
- valmisolek viibida väliskomandeeringutes

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja huvitavat tööd
- tänapäevaseid töötingimusi ja -vahendeid
- konkurentsivõimelist tasu
- sõiduauto kasutamise

Lisainfo

Kui tunnete, et vastate ülalnimetatud tingimustele, siis
palume teil kandideerimiseks saata oma CV ja avaldus.

Tööpakkumise number
#64260

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2006
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2006

Palgardi Kraana Gruppi kuuluv ScanBalt Crane OÜ on Saksa firma SENNEBOGEN GmbH hüdraulilisi materjalikäsitluse-, ehituse-, teleskoop- ja sadamamasinaid esindav ettevõte.

Vaata rohkem