Värsked tööpakkumised

Remonditööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59018

Tööpakkumise number

59018

Töö kirjeldus

Remonditööline:

  • hoiab korras koolimaja uksed, aknad, kindlustab nende sulgemise ja lukustamise võimaluse;
  • vajaduse korral teostab akende klaasimist;
  • abistab koristajaid akende pesemisel, st. tõstab alla ülemised koolimaja aknad;
  • teeb kooli mööblile ja õppetarvetele jooksvat remonti ;
  • paigutab lauad ja toolid vastavalt vajadusele;
  • aitab õpilastel suuremate ürituste ajal aulat kaunistada;
  • vajadusel asendab või abistab majahoidjat;
  • erakorralistel juhtudel töötab vastavalt vajadusele, juhindudes direktori või direktori asetäitja majandusalal korraldustest

Tööpäev algab kell 7.30 ja lõppeb kell 16.00.

Nõudmised kandidaadile

  • töökus
  • kohusetundlikkus
  • vastutustundlikkus
  • ausus
  • iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

Pakume heade töötulemuste korral pikaajalist töösuhet.

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga saata või tuua Miina Härma Gümnaasiumisse, Tõnissoni 3, 50409 Tartu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 4200 EEK kuus