Värsked tööpakkumised

Remonditööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41383

Tööpakkumise number

41383

Töö kirjeldus

Remonditööline:
• hoiab korras koolimaja uksed, aknad, kindlustab nende sulgemise ja lukustamise võimaluse;
• vajaduse korral teostab akende klaasimist;
• abistab koristajaid akende pesemisel, st. tõstab alla ülemised koolimaja aknad;
• teeb kooli mööblile ja õppetarvetele jooksvat remonti ;
• paigutab lauad ja toolid vastavalt vajadusele;
• aitab õpilastel suuremate ürituste ajal aulat kaunistada;
• vajadusel asendab või abistab majahoidjat;
• erakorralistel juhtudel töötab vastavalt vajadusele, juhindudes direktori või direktori asetäitja majandusalal korraldustest

Tööpäev algab kell 7.30 ja lõppeb kell 16.00.

Nõudmised kandidaadile

• töökus
• kohusetundlikkus
• vastutustundlikkus
• ausus
• iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

Pakume heade töötulemuste korral pikaajalist töösuhet.

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga saata või tuua Miina Härma Gümnaasiumisse, Tõnissoni 3, 50409 Tartu või saata meiliaadressil tiina@mhg.tartu.ee.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2005
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 3800 EEK kuus