Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324546

Remonditööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

muuseumi hoonete pisiremonttööd (ukselukkude, akende, inventari, mööbli jms. parandamine)
muuseumi tehniliste seadmete, aparaatide, masinate, tööriistade hooldus ja remont
santehnika hooldus ja remont
abistamine näituste ülespanemisel ja mahavõtmisel
teiste majandusjuhataja või teda asendava töötaja seaduslike korraldusi täitmine

Ootused kandidaadile

vastav väljaõpe
riigikeele valdamine
seadmete ja tööriistade tundmine, orienteerumine uutes materjalides
suhtlemisoskus
otsustus- ja vastutusvõime oma kohustuste täitmisel

Kasuks tuleb
varasem töökogemus samal alal

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
konkurentsivõimelist töötasu
sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

Tööaeg tavaolukorras tööpäeviti kell 09.00- 17.00, avariide või näituste ülepanemise korral võib ette tulla ka puhkepäevadel töötamist

Tööpakkumise number
#324546

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
4. november 2013

Ametikoha eesmärgiks on muuseumis ja tema filiaalides inventari, mööbli, tehniliste võrkude (veevarustuse ja kanalisatsiooni, soojatrasside) ja muu säärase korrashoiu tagamine.

Vaata rohkem