Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69763

Remonditööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teha remonditöid asutuse hoonetes ja parandada õppevahendeid ning mööblit;
ülem-kortermeistri organiseerimisel muude tööde tegemine, eeldusel et omatakse vajalikku ettevalmistust ning kogemust.

Ootused kandidaadile

kesk- või kesk-eriharidus;
eelnev erialane töökogemus ;
elektri- ja käsitööriistade kasutamise oskus;

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd
motiveerivat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#69763

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem