Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223761

Remonditöökoja meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töökoja personali igapäevane juhtimine
tööde tähtaegadest kinnipidamine
laoarvestuse pidamine
seadmete hooldus ja remont
tehniline hooldus
tehniliste probleemide lahendamine
garantiitööde teostamise jälgimine ja järelkontroll

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus veoautode/busside remondi alal vähemalt 3 aastat !!!
Tehniline eri-haridus
Kohusetundlikkus ja täpsus
Tähtaegadest kinnipidamine
Hea vene keele oskus
Vajalik lugeda inglisekeelseid juhendeid

Ettevõte pakub

arendavat tööd
arengut toetavat koolitust
enesearendamise võimalust
eneseteostust
head palka vastavalt töötulemustele
stabiilset töökohta
ametiatuo kasutamise võimalust tööülesannete täitmiseks

Lisainfo

Ühendust võetakse vaid valituks osutatud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#223761

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
31. märts 2011

AS ATKO Grupp on autobussi- ja turismikontsern, mis on alustanud enda tegevust 1992 aastal. Üheks suuremaks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine. Ühistranspordi valdkonnas töötab üle 400 inimese ning reisijaid teenindatakse ligi 300 bussiga. AS ATKO Grupi keskused on loodud Tallinna, Kohtla-Järvele, Paide, Jõgevale, Põlva, Pärnu, Valgasse, Kuressaarde ja Viljandi, lisaks on turismibürood Tallinnas, Paides ja Rakveres. Keskustesse on koondatud dispetšerkeskused, bussipargid, remondibaasid.

Vaata rohkem