Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27404

Remonditööde vastuvõtu meister

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- suhtlemine klientidega
- varuosade ja remonditööde müümine
- garantiitööde vastuvõtt

Ootused kandidaadile

- tehniline eriharidus ja/või varasem töökogemus
- vähemalt keskharidus
- aktiivsus ja hea suhtlemisoskus
- valmidus meeskonnatööks
- korrektsus, kohusetundlikkus ja ausus
- arvutioskus (Exel, Word, Outlook, Internet)
- eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil (autoalaste terminite tundmine)
- juhiload

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd heas meeskonnas
- kaasaegset töökeskkonda
- täiendkoolitust
- töötulemustele vastavat palka

Lisainfo

Saata CV koos foto ja sooviavaldusega, märgusõna REMONDITÖÖDE VASTUVÕTU MEISTER

Tööpakkumise number
#27404