2023-08-23 14:48:55

REMONDISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

OTSIME REMONDISPETSIALISTI!

Remont ja Viimistlus (Zales Trading OÜ) on Tallinnas ja Harjumaal tegutsev ettevõte, mis pakub klientidele parimaid remondi ja siseviimistluse lahendusi. Meeskonnas on spetsiaalse koolituse saanud meistrid ning oleme orienteeritud kvaliteedile ja kliendirahulolule.

Otsime oma meeskonda mitmekülgse kogemusega remonditööde meistreid.

Sinu vastutusalas RJV uue remondispetsialistina on erinevad remonditööd, mille lõpptulemus tellijale on kvaliteetne ning uus või uuendatud vannituba, eluruum või äripind.

Ootused kandidaadile

See ametikoht on Sulle loodud, kui…

  •  Sul on vähemalt 3 aastat kogemust remondivaldkonnas;
  •  Sul on B-kategooria juhiload ning räägid suhtlustasemel eesti keelt;
  •  Oskad oma tööd iseseisvalt planeerida ja organiseerida, kuid samuti hindad oma vaba aega õhtutel ja nädalavahetustel;
  •  Otsid stabiilset täiskoormusega tööd Tallinnas/Harjumaal.
  •  Kasuks tuleb ehitusalane haridus ning kogemus vannitubade remondis!

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  •  Täiskoormusega kindlat E-R töökohta meistrite meeskonnas;
  •  Tööautot ning vajalikke tööriistu, -riideid ja -vahendeid;
  •  Ametlikku palka vastavalt oskustele ja tulemustele (alates 2000€);
  •  Spordikompensatsiooni ning lisa ravikindlustust.

Lisainfo

NB! KANDIDEERIMINE TOIMUB VEEBILEHE VORMI KAUDU: https://personalileidja.ee/rjv