Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197320

Remondimeister

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- autode ja kogumisvahendite hooldus- ja remonditööde planeerimine ja korraldamine
- autodele ja kogumisvahenditele erilahenduste väljatöötamine ja teostamine
- hoolduskavade koostamine ja täitmise järgimine
- remondivajaduste määratlemine ja pakkumiste võtmine
- remondijärgse kvaliteedi kontroll
- territooriumite ja ruumide korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

- tehniline kesk-eri või kõrgharidus
- varasem töökogemus veokite hoolduse ja remondi korraldamisel ( tingimata vajalik!)
- väga hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
- ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
- arvuti kasutamise oskus
- isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd
Täiendkoolitusi
Sportimisvõimalusi
Ühisüritusi ja puhkust 35 kalendripäeva

Lisainfo

Kasuks tuleb C-kategooria juhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#197320