Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634242

Remondilukksepp üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Üldehituse ja siseviimistluse remonditööde teostamine.
Tuleb kasuks, kui suudad teostada ka väiksemaid santehnilisi ja elektritöid.

Ootused kandidaadile

- Sul on eelnev töökogemus sarnasel töökohal.
- B-kategooria autojuhiload
- Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
- Tööde planeerimise oskus.
- Kohusetundlikus, täpsus.

Ettevõte pakub

- Täiendavat väljaõpet kohapeal
- Ametiautot
- Stabiilset tööd ja töötasu
- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
- Sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#634242

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Pakume oma klientidele ööpäevaringset avariiteenust:

- Avariiteadete vastuvõtmist ja registreerimist.
- Avarii tekkepõhjuste väljaselgitamist.
- Avariide lokaliseerimist 4h jooksul.
- Elektrisüsteemis peaautomaadi sisselülitamist.
- Avariijärgsete remonttööde teostamist ja avariieelse olukorra taastamist.
- Avariitagajärgede likvideerimine, avariiremonttööde korraldamine.

Vaata rohkem