Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241760

Remondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rasketehnika hooldus- ja remonditööd, sh agregaatide jm remont.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus hoolduse ja remondi alal
* Tehniline taiplikkus ja huvi valdkonna vastu
* Täpsus, korrektsus, ausus, lojaalsus, otsustus- ja vastutusvõime
* Õppimis- ja arenemisvõime
* Positiivne ellusuhtumine
* Valmisolek iseseisvaks tööks ja pidevaks enesetäiendamiseks
* Eesti keele ja vene keele oskus kõnes

Kasuks tuleb:
* B ja C-kat juhiloa olemasolu

* Stabiilset, vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes
* Motiveerivat ja tulemustele orienteeritud töötasu
* Kaasaegset töökeskkonda ja – vahendeid
* Sõbralikku ja teotahtelist kollektiivi
* Tööalast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#241760

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2011
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2011

Heronest OÜ on 2004. a kohalikul erakapitalil asutatud firma.

Ettevõte on spetsialiseerunud veoautode ning ehitustehnika hooldus- ja remonttöödele.
Pidevalt oleme investeerinud oma töötajate koolitusse ja arengusse. Meie prioriteet on hea klientide teenindamine ja usaldusväärsed suhted.

Vaata rohkem