Värsked tööpakkumised

Remondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526651

Tööpakkumise number

526651

Firma nimi peidetud remondilukksepp

Töö kirjeldus

Remondilukksepa tööülesanneteks on AS Tallinna Sadama kütte-, vee- ja kanalisatsioonitorustike, seadmete ning rajatiste hooldus- ja remonditööd, samuti hoonete kütte-, vee- ja kanalisatsioonitorustike ning seadmete hooldus- ja remonditööd. Tööülesannete hulka kuulub ka suvisel perioodil kruiisilaevade teenindamine (laevade veega varustamine ja laevadelt reovee vastuvõtmine).

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on varasem sarnane töökogemus
  • Sa oskad suhtlustasemel eesti keelt
  • Sul on B-kategooria juhiluba
  • Oled täpne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Kindlat töötasu ja lisaks motivatsioonipaketti
  • Stabiilset tööd mainekas ettevõttes
  • Professionaalset ja sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018

AS Tallinna Sadam on Eesti suurim kauba- ja reisisadamate kompleks, mis etendab olulist rolli Eesti transpordisüsteemis ja majanduses. Meie visioon on saada Läänemere uuendusmeelseimaks sadamaks luues klientidele parima keskkonna ja võimalused arenguks. Me väärtustame avatust, nutikust ja usaldusväärsust