Värsked tööpakkumised

Remondilukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37243

Tööpakkumise number

37243

Töö kirjeldus

Ettevõtte kinnisvaraseadmete ja vahendite töökorras hoidmine;
elementaarsed lukksepa tööd;
hoonete ja seadmete pisiremont;
territooriumi koristusvahendite hooldus, jms.

Nõudmised kandidaadile

Remondilukksepa töö võiks sobida pensioniealisele meesterahvale, kellele füüsiline töö ei ole vastunäidustatud.
Töötamise asukoht – Pääsküla.

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi ja mitmekesist tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
9. november 2004

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 71 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust sel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!