Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432534

Remondilukksepp / слесарь по ремонту

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda remondilukkseppa, kelle oleks huvi töötada ja edasi areneda meie rahvusvahelises ettevõttes.
Tööülesannete hulka kuulub seadmete hooldus ja remont.

В международную фирму Horizon AS требуется слесарь-ремонтник,
заинтересованный в работе и дельнейшем развитии на нашем предприятии.
В обязанности слесаря ремонтника входят ремонт и обслуживание оборудования.

Ootused kandidaadile

Soovitav töökogemus remondilukksepana tööstusettevõttes.

Желательно предварительный опыт работы в промышленности.

Ettevõtte asub Kehras, 20 minuti rongisõidu kaugusel Ülemiste peatusest..

Töötajetele väljaspoolt Kehrat kompenseerime sõidukulud rongipileti maksumuse ulatuses.

Предприятие находится в Кехра. Работнику компенсируется
проезд на работу.
Хорошее железнодорожное сообщение Кехра-Таллинн-Кехра.

Tööpakkumise number
#432534

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2016
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2016

Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on tselluloosi ja kotipaberit tootev ettevõte. Kogu meie toodang eksporditakse 55 riiki. Oleme tööandjaks enam kui 350 Kehra, selle ümbruskonna ja Tallinna elanikule
Vaata ka www.horizon.ee

Vaata rohkem