https://www.cvkeskus.ee/39837

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Remondikeskuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39837

Tööpakkumise number

39837

Töö kirjeldus

AS Tallmac poolt müüdavate käsitöö-riistade (Makita, DeWalt, Black&Dekker, Ridgid), põranda-koristusseadmete ja survepesurite (Alto), väikeste ja suurte generaatorite (Gesan), keevitus-seadmete (Telwin), soojapuhurite (Sial, Polartherm), diiselmootorite (Cummins), prügikompaktorite (Tana) aga ka muu Tallmac’i poolt müüdava tehnika hoolduse ja remondi korraldamine. See hõlmab kogu hoolduse- ja remondi-protsessi juhtimise. Algfaasis on ülesandeks ka uue remondi-keskuse väljaehitamine.
Töötaja ülesandeks on ka meie poolt teostatavate hoolduse- ja remonditööde müük.
Eesmärgiks on saada meie poolt osutatavate teenuste müügist optimaalsete kulutustega maksimaalne rahaline tulem. Selle eesmärgi täitmiseks on töötaja kohustatud välja töötama remondikeskuse struktuuri ja optimaalse hooldus- ja remonditeenuste teostamise skeemi.
Lisaks on töötaja kohustatud otsima kliente, kes meie poolt pakutavaid teenuseid ostaksid, ning nendega tööd tegema – eelkõige uute klientide otsimine ja valik, nendega suhtlemine, nende teavitamine (uued teenused, hinnad, kampaaniad), konsulteerimine, nõustamine, samuti klientide vajaduste väljaselgitamine, remondi- ja/või hooldustööde müügipakkumiste ja lepingute koostamine, läbirääkimine ning muud edukaks ja efektiivseks müügitööks vajalikud tegevused.
Ametikoht on Müügi- ja turundusdivisjoni Remondikeskus, kus koos juhiga on 6 töötajat.


Nõudmised kandidaadile

* vähemalt kesk-eriharidus tehnilisel alal, soovitavalt kõrgharidus
* vanus üle 28. eluaasta
* varasem kogemus remondi- ja hooldustööde korraldamise alal
* müügitöö kogemus tuleb kasuks
* head üldtehnilised teadmised
* inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb soome keele oskus
* B kategooria juhiload
* arvutioskus (Word, Excel)
* hea suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

* positiivne töökliima ja töövahendid
* põhipalk+tulemustasu
* koolitusvõimalused


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Tallmac alustas tegevust 1989. aastal ning tähistas 15. juunil oma 15. tegutsemis- aasatapäeva. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga käsitööriistu, audio- ja videotehnikat, tööstuslikke metallitöötlemiskeskusi ja keskkonnatehnikat, tagades müüdud tehnikale alati hoolduse ja vajadusel ka remondi. Olles paljude kaubamärkide maaletooja, oleme püüdnud olla abiks Eesti töötlejate/tootjate/ehitajate/ teenindajate konkurentsivõime tõstmisel, pakkudes uusimaid tasakaalustatud lahendusi nende eesmärkide saavutamiseks.

Ettevõttel on esinduspoed Tallinnas ja Tartus, tooteid on võimalik osta üle Eesti edasimüüjate kaudu. Hetkel töötab firmas 40 inimest, tööriistakeskuses 6 inimest. Vaata ka www.tallmac.ee