Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39837

REMONDIKESKUSE JUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Tallmac poolt müüdavate käsitöö-riistade (Makita, DeWalt, Black&Dekker, Ridgid), põranda-koristusseadmete ja survepesurite (Alto), väikeste ja suurte generaatorite (Gesan), keevitus-seadmete (Telwin), soojapuhurite (Sial, Polartherm), diiselmootorite (Cummins), prügikompaktorite (Tana) aga ka muu Tallmac’i poolt müüdava tehnika hoolduse ja remondi korraldamine. See hõlmab kogu hoolduse- ja remondi-protsessi juhtimise. Algfaasis on ülesandeks ka uue remondi-keskuse väljaehitamine.
Töötaja ülesandeks on ka meie poolt teostatavate hoolduse- ja remonditööde müük.
Eesmärgiks on saada meie poolt osutatavate teenuste müügist optimaalsete kulutustega maksimaalne rahaline tulem. Selle eesmärgi täitmiseks on töötaja kohustatud välja töötama remondikeskuse struktuuri ja optimaalse hooldus- ja remonditeenuste teostamise skeemi.
Lisaks on töötaja kohustatud otsima kliente, kes meie poolt pakutavaid teenuseid ostaksid, ning nendega tööd tegema – eelkõige uute klientide otsimine ja valik, nendega suhtlemine, nende teavitamine (uued teenused, hinnad, kampaaniad), konsulteerimine, nõustamine, samuti klientide vajaduste väljaselgitamine, remondi- ja/või hooldustööde müügipakkumiste ja lepingute koostamine, läbirääkimine ning muud edukaks ja efektiivseks müügitööks vajalikud tegevused.
Ametikoht on Müügi- ja turundusdivisjoni Remondikeskus, kus koos juhiga on 6 töötajat.

Ootused kandidaadile

* vähemalt kesk-eriharidus tehnilisel alal, soovitavalt kõrgharidus
* vanus üle 28. eluaasta
* varasem kogemus remondi- ja hooldustööde korraldamise alal
* müügitöö kogemus tuleb kasuks
* head üldtehnilised teadmised
* inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb soome keele oskus
* B kategooria juhiload
* arvutioskus (Word, Excel)
* hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

* positiivne töökliima ja töövahendid
* põhipalk+tulemustasu
* koolitusvõimalused

Tööpakkumise number
#39837