Värsked tööpakkumised

Remondi- ja hooldustööde planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111767

Tööpakkumise number

111767

Töö kirjeldus

vastavalt tootmisseadmete hooldus- ja remondiplaanidele töökäskkude koostamine ja väljastamine
andmete sisestamine andmebaasi
tootmisseadmete tehniliste andmete ja dokumentatsiooni kogumine, töötlemine ja arhiveerimine

Nõudmised kandidaadile

tehnikahuvi, initsiatiivikus, hea suhtlemisoskus
eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
arvutikasutamise oskus heal tasemel

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Kundas

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 109 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 800 inimest.