Värsked tööpakkumised

Remondi-ja halduse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457099

Tööpakkumise number

457099

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on meie majade jooksvate heakorraküsimustega tegelemine.
See hõlmab hulgaliselt pidevat pisiremonti ja väiksemaid ehitustöid.

Nõudmised kandidaadile

- oskused ja kogemused üldehitusest ja viimistlustöödest;
- arusaamad ja oskused lihtsamatest toru- ja elektritöödest;
- positiivne suhtumine ning terav silm;
- nooruslik meelelaad ning hea füüsiline vorm;
- viisakas suhtlemismaneer ning loomust tulenev täpsus ja järjepidevus.

Omalt poolt lubame, et töö saab olema mitmekesine. Kollektiiv on nooruslik ning koosneb eranditult vaid toredatest inimestest, kes tehtud tööd kõrgesti hindab. Makstav tasu sõltub inimese oskustest, teadmistest ja kogemustest. Töökoht on kindel, sest töö otsa ei saa.

Lisainfo

Kui leiad, et see võiks olla sulle sobilik tööpakkumine, siis saada oma CV esimesel võimalusel aadressile: cv(at)16eur.ee

Lisainfo:
Asukoht: Tallinna kesklinn
Pakume täisajaga töökohta, kuid hea kandidaadi puhul saame olla ka selles osas paindlikud

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2017

Paksu Margareeta Hostel ja Munkenhofi külalistemaja on sõbralike hindadega majutusasutused Tallinna kesklinnas. Kuulume 16 EUR Hostelite gruppi. Oma kümne tegutsemisaastaga oleme kujunenud Tallinnat külastatavate turistide ja rännumeeste seas armastatud ööbimiskohaks. Selleks, et oma igapäevategevuses veelgi parem olla, otsime oma ridadesse kuldsete kätega
remondi- ja halduse spetsialisti