https://www.cvkeskus.ee/164980

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Relvur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164980

Tööpakkumise number

164980

Töö kirjeldus

kaitseliidu Tallinna maleva relvur. Relvuri peamiseks ülesandeks on maleva relvastuse, laske- ja lahingumoona nõuetekohase hoidmise, arvestuse, hoolduse ja väljastamise tagamine.


Nõudmised kandidaadile

Eesti kodanik, omab vähemalt keskharidust; läbitud ajateenistus, on läbinud vanemallohvitseri baaskursuse; soovitavalt on läbinud vanemveebli kursuse; omab riigisaladusele juurdepääsuluba tasemega “salajane”(Riigisaladuse juurdepääsuloa taotlemine antud ametikohale toimub läbi Kaitseliidu Peastaabi, täpsem info Värbamiskeskusest).


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi ja täiendõpet; kaasaegseid teenistustingimusi, töövahendeid ja –tehnikat; tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pension jne).Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
18. september 2008
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Kaitseliit on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.