https://www.cvkeskus.ee/165016

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Relvavarustuse töökoja tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165016

Tööpakkumise number

165016

Töö kirjeldus

Ametikoha peamisteks tööülesanneteks on kaitsejõudude relvastuse ja relvavarustuse remondi- ja hooldustööde planeerimine, ostetud või saadud relvastuse, laske- ja lahingumoona kontrollimine, selle kasutamiskõlblikkuse kindlaksmääramine ning vastava dokumentatsiooni koostamine, ekspluatatsiooniks või pikemaajaliseks hoiustamiseks ettevalmistamine, andmebaaside pidamine ja nende pidev arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Sõjaväeline kutseharidus; kutse- või ametialane töökogemus vähemalt 2 aastat. Eesti keele oskus kesktasemel, ühe võõrkeele oskus (inglise või saksa ) kesktasemel; arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti – ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste arvutiprogrammide ja andmebaaside kasutamise oskus; kontori ja sidetehnika kasutamise oskus igapäevatööks vajalikul tasemel. Isiksuseomadused: suhtlemisoskus, meeskonnatöö valmidus, võime iseseisvalt toime tulla teenistuskohustustega; kohusetunne ja täpsus, operatiivsus ja vaimse pinge taluvus.


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi ja täiendõpet; konkurentsivõimelist palka; töökat, edasipüüdlevat ja sõbralikku meeskonda.


Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
18. september 2008
Brutopalk:
Alates 11900 kuni 13500 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
K7

FIRMA NIMI PEIDETUD

Logistilise toetuse eesmärk on tagada kaitsejõudude tegevuseks vajalikud tingimused nii rahu-, kriisi- kui ka sõjaolukorras. Logistilise toetuse keskne struktuur on kaitseväe juhataja otsealluvuses tegutsev Kaitseväe Logistikakeskus.