Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68375

Releekaitse ja automaatika peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • üldiste releekaitse- ja rikkeautomaatika kasutuspõhimõtete väljatöötamine, selle alusel uutele ja kasutatavatele seadmetele nõuete ja juhiste koostamine
  • toimeloogika skeemide väljatöötamine
  • seadmete valik
  • releekaitset- ja rikkeautomaatikat käsitlevate tehniliste nõuete kirjeldamine hankedokumentide tehnilistes osades, pakkumiste hindamine
  • tööks vajaliku info, standardite ja normdokumentide hankimine, haldamine, analüüs, teavitamine ja konsulteerimine

Ootused kandidaadile

  • elektrotehniline kõrgharidus
  • töökogemus elektrivõrkude releekaitse- ja rikkeautomaatika valdkonnas
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus kesktasemel
  • vene keele oskus suhtlustasemel
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • arenguvõimalusi ja ametialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#68375