Värsked tööpakkumised

Releekaitse ja automaatika peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237615

Tööpakkumise number

237615

Töö kirjeldus

Sellel ametikohal töötades mängid olulist rolli elektrivõrgu tehnilises arengus:
• Töötad välja üldised kesk- ja madalpingevõrgus rakendatavad releekaitse- ja automaatika põhimõtted
• Kavandad erinevatele seadmegruppidele ja paigaldistele sobivate unifitseeritud releekaitse- ja automaatika seadmete kasutamist ja nende omavahelise toimeloogika skeeme
• Koostad kasutatavatele releekaitse- ja automaatika seadmetele nõuded, mis on aluseks nende hankimisele
• Kavandad koostöös automaatika osakonnaga uute võrguühenduste ja olemasoleva elektrivõrgu osade releekaitse – ja automaatika skeeme, tagad nende toimimise erinevatel võrgurežiimidel
• Juurutad oma vastutusala põhimõtteid ja tehnilisi valikuid terves ettevõttes
• Hoiad ennast kursis oma valdkonnas maailmas toimuvate arengutega, selekteerid välja sobiliku, hindad kasutusvõimalusi ja otstarbekust nii tehniliselt kui majandus-ökonoomiliselt ning organiseerid juurutamist Jaotusvõrgus
• Annad oma teadmisi ja oskusi edasi kaastöötajatele ja jaotusvõrgu partneritele läbi sisekoolituste, nõustad igapäevaselt oma kolleege ja partnerid oma valdkonna küsimustes.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• Sulle on omane analüütilisus ja hea üldistusoskus, täpsus ja korrektsus
• Sind iseloomustab iseseisev tööstiil meeskonna koosseisus ja tulemustele orienteeritus; saad hakkama pingelise tööga
• Oled valmis vastu võtma otsuseid ja kandma vastutust
• Omad head suhtlemis- ja kuulamisoskust, loomupärast optimismi ja positiivsust
• Sul on energeetika alane kõrgharidus (magistritase)
• Oled töötanud vähemalt 3-5 aastat energeetikaettevõtte või suurettevõtte energiamajanduse releekaitse- ja automaatika alal või üle viie aasta suurettevõtte tööstusautomaatika valdkonnas
• Sul on hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus – see eeldab, et valdad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas
• Su inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas on vähemalt kesktasemel. Kasuks tuleb kindlasti vene ja soome keele oskus vähemalt algtasemel
• Sul on B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• Tööd tippspetsialistidest koosnevas meeskonnas
• Võimalust osaleda Eesti suurima võrguettevõtte elektrivõrgu kujundamisel
• Võimalust erialase kogemuse saamiseks nii Eestist kui mujalt maailmast
• Meeldivaid kolleege ja kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2011
Kuulutus sisestati:
25. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrgu võrguhalduse osakond vastutab elektrivõrgu arengu- ja jätkusuutlikkuse tagamiseks elektrivõrgus kasutamist leidvate uute kaasaegsete seadmete ja unifitseeritud majanduslikult põhjendatud ja ökonoomsete tehniliste lahenduste kasutamise eest, mis koos olemasoleva seadmepargiga peavad tagama elektrivõrgu kui terviku tehnilise ootuspärase toimimise.