Värsked tööpakkumised

Reklaamtoodete Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192690

Tööpakkumise number

192690

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Reklaamtoodete Projektijuhti, kelle ülesandeks
on tutvustada Oü Reklaamtoode toodangut ning aktiviseerida müüki läbi heade kliendisuhete.

Nõudmised kandidaadile

1. varasem töökogemus ja edu reklaamtoodete projektijuhtimise/ müügi alal
2. sõbralik, väga hea suhtleja
3. puhas, viisaka käitumisega
4. mittesuitsetaja
5. isikliku sõiduauto olemasolu ja tööga seotud sõitude kasutamiseks võimalus

Ettevõte pakub

Põhipalka 12 000 eek + motivatsioonitasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. märts 2010
Kuulutus sisestati:
15. märts 2010
Brutopalk:
Alates 12000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
lisaks motiveeriv motivatsioonitasu

Oü Reklaamtoode on kiiresti arenev innovaatiline reklaamtooteid tootev ettevõte.
Toodangu hulka kuuluvad rinnamärgid, külmkapimagnetid, kleebised, parkimiskellad, sildid,
esitlusstendid, pakendid, bannerid, seinapildid jne.
Teenustena pakume disainilahendusi, laiformaattrükki, laiformaat külmlamineerimist, laser-, teemantgraveerimist, kuumpresstrükki, liivapritsmatistamist,
freesimist, tampotrükki, siiditrükki.