Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211647

Reklaammaterjalide kandja TARTUSSE (3 inimest)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reklaammaterjalide postitamine TARTU linnas

Ootused kandidaadile

Sobid meile, kui:

  • ELAD KINDLASTI KA ISE TARTUS
  • oled aktiivne ja liikuv

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • OSALISE ajaga tööd (orienteeruvalt 10-15h/nädalas)
  • tööaega vahemikus E-L 08.00-18.00
  • lisateenimise võimalust (tasumine tükitasu alusel)

Tööpakkumise number
#211647

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2010
Kuulutus sisestati:
8. november 2010

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.

Vaata rohkem