Reklaamkleebiste tootja ja paigaldaja
Tööpakkumise number #728008

2
Duo Invest OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

  • Duo Invest OÜ (DuoReklaam) otsib oma kollektiivi reklaamkleebiste tootjat ja paigaldajat. Peamisteks tööülesanneteks on reklaamkleebiste valmistamine, paigaldamine, kujunduste tegemine ja kliendiga suhtlemine.

Ootused kandidaadile

  • soovitatav varasem töökogemus reklaamkleebiste tootmisel ja paigaldamisel

  • huvi antud valdkonnas töötamisel

  • B-kategooria juhiluba

  • soovitatav graafikaprogrammi CorelDraw tundmine

  • pingetaluvus

  • kohusetundlik ja töökas

  • soov ennast arendada

  • valmisolek töötada õhtusel ajal ning nädalavahetustel

  • julgus suhelda kliendiga ja teha tööd ka kliendi juures

Ettevõte pakub

  • põnevat tööd aastaringselt

  • korralikku masinaparki, millega töötada

  • abistavat ja kokkuhoidvat meeskonda

  • vajadusel väljaõpet

Tööpakkumise number
#728008