Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327723

Reklaamivalmistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Multiveeb otsib enda ridadesse rõõmsameelset reklaamivalmistajat!
Tööülesanneteks on peamiselt kleepreklaami tootmine ja paigaldamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus printimisel
  • Hea arvuti kasutamise oskus;
  • Programmide: CorelDraw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop kasutamise oskus;
  • Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Algatus-ja analüüsivõime;
  • Hea suhtlemis-ja koostööoskus;
  • Ausus, korrektsus, usaldusväärsus.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja mitmekülgset tööd
  • Väljaõpet
  • Kaasaaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#327723

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 600 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2013

Multiveeb OÜ on 2008 aasta kevadel registreeritud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on reklaam - kujundamine, tootmine ja paigaldamine.

Vaata rohkem