Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53682

Reklaamivalmistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valgusreklaamide (valguskastid, valgustähed, reklaamtahvlid ja konstruktsioonid) valmistamine ja paigaldamine.

Ootused kandidaadile

- kogemus metallitöö vallas (keevitus v. plekitööd)
- töökus,
- õppimisvõime ja leidlikkus,
- täpsus ja kohusetunne,
- hea suhtlemisoskus,
- valmisolek lähetusteks,
- B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb töökogemus elektri-, ehitus-, fassaadi- või plekitööde vallas, samuti reklaamide tootmise alal.
Oluline on oskus ja soov ilusaid asju välja mõelda ja oma kätega teha.

Ettevõte pakub

- hea töö eest väärilist tasu,
- mitmekesist ja loovat tööd,
- sõbralikku, noort kollektiivi,
- vajalikku erialast väljaõpet.

Lisainfo

Eeldatavad isikuomadused: positiivne maailmavaade, sobivus meeskonnatööks, leidlikkus ja nutikus.

Tööpakkumise number
#53682

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2005

Hord OÜ on Eesti kapitalil põhinev valgus- ja printreklaami tootev ettevõte. Firma tegutseb Tallinnas 1996. aastast.

Vaata rohkem