Värsked tööpakkumised

Reklaamispetsialist/projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212825

Tööpakkumise number

212825

Töö kirjeldus

Eesti ühe suurima elektroonilise meedia ettevõttena oleme orienteerunud oma reklaamiklientide teenindamisele kõrgeimal tasemel. Kliendisuhete loomine, hoidmine, arendamine ja meediast ning reklaami toimimise põhimõtetest arusaamine on meie kliendihalduritele omane. Meie kliendihaldurid on kahtlemata esmaklassilised, kuid nende jõud on piiratud. Me vajame lisa.

Nõudmised kandidaadile

Me soovime Sinuga kohtuda, kui Sul on:
- müügialane kogemus
- väga hea suhtlemisoskus
- algatusvõime
- pingetaluvus
- vastutustunne

Loodetavasti soovid ka Sina meiega kohtuda, sest sobivuse korral me pakume:
- palju huvitavat tööd meediaettevõttes
- stabiilset töökohta
- häid kolleege
- motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
22. november 2010
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + töötulemustest sõltuv lisatasu.

Trio LSL Raadiogrupp on 1991. aastast tegutsev meediaettevõte.
Raadio Kuku, Raadio Uuno, Raadio Elmar, Raadio 100FM, Raadio Spin FM, Raadio DFM ja on Trio tuntuimad kaubamärgid.