Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222747

Reklaamispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö;
Uusi kliente aktiivne otsimine;
Töö olemasolevate klientidega;
Toote effektiivse presentatsiooni tegemine telefooni teel ja konsultatsioon võimalikele klientidele;
Müügiplaani täitmine.

Ootused kandidaadile

väga hea kontaktiloomise oskus
väga hea suhtlemisoskus
väga hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
väga hea eesti keele oskus
vene keele valdamine heal tasemel kõnes ja kirjas
eelnev müügitöö kogemus
arvuti kasutamise oskus
esinduslik välimus
loominguline mõtlemine
positiivne ellusuhtumine
sihikindlus
sõbralikkus ja optimistlikkus
soov teha müügitööd
stressitaluvus
täpsus
hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Häid töötingimusi
Karjääri ja arengu võimalust
Täiendkoolitust
Huvitavat tööd
Meeldivat kollektiivi
Põhi- ja tulemustasu

Tööpakkumise number
#222747

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
21. märts 2011

Rahvameedia - see on firma, mille põhitegevuseks on töö reklaamivoogudega Eesti meediaturul. Osaühingu Rahvameedia koosseisus on kaks raadiojaama NARODNOE RADIO (100 FM) ja Raadio DFM. Meie ettevõte kuulub TRIO LSL RAADIOGRUPP-i, mille juhtimisel antakse Eestis eetrisse veel nelja raadiojaama: Elmar, KUKU, UUNO ning SPIN FM.
Rahvameedia OÜ peamiseks partneriks Eestis on Trio LSL AS ja Venemaal ZAO Russkaja Media Gruppa.

Otsime oma sõbraliku kollektiivi sihikindlaid ja positiivse ellusuhtumisega inimesi.

Vaata rohkem