Värsked tööpakkumised

Reklaamimüügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94171

Tööpakkumise number

94171

Töö kirjeldus

- Info ja reklaami aktiivne müük saidile www.ee.ee ja www.1184.ee
- Olemasolevate klientide haldamine ja nõustamine
- Uute kliendisuhete loomine
- Müügiprotsessi edukas läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

- Vanus alates 25.eluaastast
- Teadmised müügitööst
- Korrektne eesti keele valdamine
- Süsteemsus ja organiseerimisvõime
- Arvuti kasutamisoskus kontori tarkvara valdamise tasemel
- Tahe teha head müügitööd

Ettevõte pakub

HEALE TÖÖTAJALE PAKUME:
- Pikaajalist ja sõbralikku töösuhet ühes Eesti kauemtegutsevas edukas infomeediaettevõttes
- Firmasisest erialast baaskoolitust ja täiendkoolitusi
- Väga head teenimisvõimalust (põhipalk + tulemustasu)
- Kaasaegseid side- ja töövahendeid
- Toetavat müügitiimi
- Ametisõitudeks ametiautot koos autojuhiga

Lisainfo

Ootame oma rüppe vahvaid müügitegelasi, kes hindavad tööalaseid väljakutseid ja omavad tahet ennast teostada!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2007

Infoteenust pakkuv Ekspresskataloogide AS tegutseb edukalt infomeedia turul juba alates 1996 aastast. Seoses töömahu suurenemisega vajame KIIRESTI oma TALLINNA meeskonnale täiendust - JUST SINA OLEDKI PUUDU!